Bilety na ORW Retro OpenAir już w sprzedaży!

1 PULA biletów w #mega promocyjnej cenie JUŻ W SPRZEDAŻY

Bilety dostępne na ➡️ https://bilety.juraparkbaltow.pl/orw-2018/

Poniżej mała instrukcja obsługi:

➡️1 pula z biletami normalnymi będzie w obiegu jedynie od 25 do 30 kwietnia. Ich cena to jedyne 25zł! – Cena ta z każdą kolejną pulą będzie wzrastać.
Bilet Normalny jest biletem jednorazowego wstępu i upoważnia do przebywania na terenie wydarzenia od godziny 18:00 do 4:00.

➡️ Cena biletu VIP w 1 puli to 100zł, ilość tych biletów jest ściśle ograniczona (kto pierwszy ten lepszy! ;p). Bilet VIP jest biletem wielokrotnego wstępu co oznacza, że jego posiadacz może opuszczać teren wydarzenia i ponownie na niego wracać.
Bilet zawiera: osobne wejście na teren imprezy, wejścia na sektor VIP, dostęp do sceny tanecznej z dobrym widokiem na scenę główną, płatny bar na terenie strefy VIP z pełnym asortymentem alkoholi i napoi, płatny catering oraz osobne toalety.

➡️ Bilety wysyłane są w wersji elektronicznej na podany podczas składania zamówienia adres mail. Bilet należy pobrać na telefon lub wydrukować. Podczas wejścia na teren wydarzenia konieczne jest okazanie się biletem w wersji papierowej lub elektronicznej!

Już dziś zaplanujcie ze swoją Ekipą, jak rozpoczniecie wakacje 2018😁 My jesteśmy przekonani, że najlepiej w klimacie Retro na VI edycji ORW Retrotime in Attack

Zapraszamy również do dołączania do wydarzenie https://www.facebook.com/events/343199089505405/