Bounce Inc.

Bounce INC. to duet polskiego pochodzenia.
Zdobyte umiejętności i doświadczenie podczas kariery solowej sprawiły, że jako duet w bardzo w krótkim czasie osiągnęli to, na co inni artyści pracują latami.
Ich produkcje i remiksy popierają takie sławy jak: Tiesto, Hardwell, Martin Garrix, David Guetta, R3HAB i wielu, wielu innych!

Wykonania Bounce Inc. były grane na głównych scenach ULTRA Miami i Creamfields.
Ich występy doskonale pasują do dźwięków w stylu Melbourne Bounce, Big Room czy Elektro, które często w zaskakujący sposób mieszają się z innymi produkcjami, wokalami i próbkami. Na swoim koncie mają już ogromną ilość występów w klubach, imprezach i festiwalach.

Wysokie pozycje na listach Beatport (#15, #27, #61) i Aria Charts (#4) sprawiły, że duetem zainteresowały się znane wytwórnie płytowe oraz agencje.

Produkcje BOUNCE INC zostały wydane przez studia nagraniowe takie jak:Bomb Squad, Central Station, Zouk, Scream oraz Shout. Currently.
Obecnie największym osiągnięciem i wciąż jeszcze świeżym projektem jest współpraca Bounce Inc. z Twoloud. Współpraca ta zaowocowała oficjalnym utworem „Hope” w DOORN RECORDS.