Clubbasse

Dla jednych mistrzami BYLI… SĄ… i zawsze BĘDĄ. Dje i producenci Pumping Houseowych brzmień (przez wielu nazywanych wixą) od 2002r. na Polskim rynku bez wsparcia radiowego i medialnego (mainstream) to bez wątpienia sukces jaki osiągnęli. W roku 2007 zakończyli swoją karierę a raczej zrobili sobie „wolne”, aby w roku 2010 powrócić z cyklem imprez RETRO TIME IN ATTACK™ (R.T.I.A™), która w tym roku po raz pierwszy będzie miała swoją odsłonę w plenerze podczas 6 edycji ORW OpenAir.
Jak sami mówią nie było łatwo, aby się odnaleźć i walczyć z komercjalizacją, jednakże ich upór i oryginalność wyprowadziła ich na szczyty, gdzie imprezy z cyklu R.T.I.A™ stały się jednymi z najbardziej pożądanych!
Jak to mówi Archi i Quasar – „R.T.I.A™ to jedyna i oryginalna impreza, reszta to tylko podróbki”.
Założyciele najbardziej pumpingowego cyklu imprez w Polsce, PUMPINGLAND™ oraz MEMBERS OF PUMPINGLAND™, cechujące mocne i szybkie brzmienia hardbass, pumping house, scouse house, klubb. Przy współpracy wielu producentów z Hiszpanii, Rosji, Anglii, Francji, Ukrainy stworzyli coś czego w Polsce jeszcze nie było. Jako dje i producenci dają możliwości młodym artystom na wykazanie się swoimi umiejętnościami HARDBASS’owymi, PUMPING HOUSE’owymi na swoim profilu www.facebook.com/fthrecords.