KC

KC jest jednym z najbardziej utalentowanych, doświadczonych producentów polskiej sceny klubowej, który od końca lat 90-tych w czasie swojej muzycznej podróży eksperymentował między różnymi stylami muzycznymi, nigdy jednak nie odrywając się od swojego charakterystycznego brzmienia, za które jest tak ceniony i uwielbiany przez klubowiczów.

Jego talent został zauważony przez Insomniac Events, organizatorów najważniejszych festiwali muzyki tanecznej, którzy wyróżnili go w ramach projektu Discovery i zaprosili na największy festival muzyki elektronicznej Electric Daisy Carnival w Las Vegas aby zaprezentował swój set. W czasie swojej wieloletniej kariery Krzysztof wydał oficjalnie całą masę znakomitych produkcji, część z nich w pierwszoligowych Labelach takich jak Armada, Black Hole czy Fraction, które cieszyły się znakomitym supportem min. przez Paul Van Dyk, Armin Van Buren, Tiesto, W&W i wielu innych. Wystąpił w setkach klubów, dziesiątkach eventów oraz festiwali na terenie całego kraju i za jego granicami.

Muzyczne wydarzenia na których występował i które wspomina najgoręcej to Electric Daisy Carnival (UK), UNIFI (Szkocja), FRISKEE (Irlandia), Alcatrazz Open Air Festival (Holandia), TranceSetterz (Holandia), Global Gathering, Trance Around The World with Above & Beyond, Future Sound Of Egypt, Sunrise Festival oraz Electrocity.