Peran Van Dijk

PERAN VAN DIJK to dj pochodzący z Amsterdamu. To właśnie w tym niesamowitym mieście szlifował swoje umiejętności w produkcji muzyki już we wczesnych latach 90. Peran to doskonale znane nazwisko na klubowej mapie Polski. Dzięki pierwszej edycji Sunrise Festival w roku 2003, legenda o holenderskim dj-u rozniosła się po całej Polsce!

W ciągu 15 lat istnienia Perana na polskiej scenie klubowej, zdążył odwiedzić każde województwo. Grał sety w klubach oraz na festiwalach muzycznych. Impreza z Peranem, gwarantuje absolutne szaleństwo na parkiecie przy najlepszych hitach ubiegłej dekady! Peran to artysta, który zyskał sławę również za granicą co zaowocowało występami w USA, Brazylii, Japonii, Chinach, Argentynie, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Izraelu, Indonezji i oczywiście Holandii.

Peran oprócz niezapomnianego występu na Sunrise Festival, jest znany za sprawą swoich legendarnych utworów “Good Time” oraz “We Want To Be Free” wydanych w Spinnin’ Records. Stare utwory połączone w niesamowity sposób z nowymi, to odpowiedni miks dla wszystkich generacji, które przyjeżdżają na imprezy z Peranem van Dijk!

Artysta stworzył również projekt o nazwie ZROQ i wydał wspólne utwory z Nickym Romero (WTF), z R3habem (Skydrop) oraz z australijskim duetem bliźniaczek Nervo! W roku 2013 napisał dla duetu Nervo hit “Hold On”, który był numerem #1 amerykańskiego billboardu przez 4 tygodnie!