Quiz

DJ QUIZ- dla przyjaciół i znajomych Tomek.
Od kilkunastu lat za konsoletą. Wieloletnie doświadczenie muzyczne ,połączone ze zdobytą wiedzą ,potrafi wykorzystać w każdym momencie imprezowych doznań. Należy do grona dj-ów , którzy uważają iż Mikrofon „NIE GRYZIE” sięgając po niego kiedy zachodzi taka potrzeba.

Muzyka to jego życiowa pasja, której oddaje się w pełni. Kolekcjoner kilkunastu tysięcy płyt vinylowych, o których twierdzi, że w dotyku są ,,aksamitne niczym ciało kobiety”.

Rezydował w wielu znanych i cenionych klubach w Polsce m.in. :
Ekwador- Manieczki ( od 2008 do 2012)
*Fiesta – sieć klubów dyskotekowych ( 9 lat)
*Pyramid – Chojęcin (4 lata)
*Fabryka Rytmów – Ostrów Wlkp (1 rok)
*Pulsar – Poznań (2 lata)
West Box ( 1 rok )
Exclusive resident „ENERGY”
Jako DJ został zauważony i doceniony przez przedstawicieli MDT , w efekcie czego został zaproszony na Independence w poznańskiej hali Arena. Jego doskonały występ
zaowocował tym, że został czterokrotnie zaproszony na główną scenę Sunrise Festival.

Ogromne doświadczenie wraz z doskonałą techniką miksowania to jego wizytówka. To wszystko sprawiło, że występował na dużych klubowych eventach : Independence, Sunrise Festival 2006′ i 2007′ 2010′ 2011′,2016′ 2017′ Trancefarmations 2018′ Insomnia Open Air Festival, Tunnel Electrocity 2008′ i 2010′, Euforia Festiwal.
Dzisiaj coraz ważniejsze staje się to, żeby urzeczywistniać swój potencjał i podążać za trendami muzyki.
Jednak, kiedy zachodzi potrzeba w niezwykły sposób powraca do muzycznych wspomnień . Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i poświęcenia wkłada w każdy set. Obecnie występuje w klubach po całej Europie.