Skytech

Rozpoczynając kolejny rozdział w swojej karierze, Skytech odkrywa nowe sfery elektronicznych dźwięków w poszukiwaniu muzycznych euforii. Wypuszczając w 2015 roku niesamowite „Tiger” razem z R3hab & Fafaq oraz „Indigo” wraz z Yves V i Fafaq wyraźnie zaznaczył swoje imię w kanonach światowej muzyki elektronicznej, a to był dopiero początek. Rok 2016 to kolejny głośny numer „Fever” raz jeszcze we współpracy z Yves V i Fafaq, a ostatnio kamień milowy i utwór „Kundalini” z legendą duńskiej muzyki elektronicznej Headhunterz.

Muzyka Skytecha to dźwięki stworzone z rzemieślniczą dbałością o szczegóły, emocje uchwycone w nutach i czysta dancefloorowa energia. Po za tworzeniem muzyki Skytech dzieli się swoim oddaniem i pasją poprzez występy na żywo w klubach i na festiwalach.

Przyszłość dla tego artysty rysuje się w jasnych barwach, dzięki nowym utworom i współpracą ze światowej klasy muzykami Skytech jest pretendentem do czołówki sceny muzyki tanecznej. Jak dotąd został doceniony przez najlepszych: Hardwell, Martin Garrix, R3hab czy też Armina van Buurena!

To już oficjalna informacja, że Skytech wystąpi w tym roku na największym festiwalu muzyki elektronicznej Tomorrowland.