Maroka Show Girls

W tym roku podczas Oficjalnego Rozpoczęcia przygotowujemy dla Was wyjątkową oprawę taneczną, mianowicie dziewczyny z formacji tanecznej Maroka Show Girls.

„Zespół w 2006 roku utworzyła Monika Ratkowska – tancerka , choreograf i liderka zespołu. Która obecnie przyjęła pseudonim Elephant Girl i udziela się również wokalnie.

Maroka Show Girls występowały min. podczas trasy koncertowej z Candy Girl oraz na koncertach z Mr. President , Alchemist Project , Grovebusterz , Michałem Karpackim i innymi artystami.

Zespół swoim show uświetnił takie imprezy jak : Urodziny Cuprum Arena w Legnicy , dwukrotnie wybory Miss Polonii , dwukrotnie otwarcia Fabryk dla firmy Baumit ,
50 –lecie KGHM Polska Miedź , Urodziny Pure Poland , Otwarcie Get Fit Fitness.

Gościły w najlepszych i największych klubach w Polsce takich jak Onyx , Pomarańcza , Reaktor , Energy , Mega Music , Senso i wielu innych.

W 2011 roku Maroka Show Girl wzięły udział w klubowej trasie promującej z Robertem Burneiką zwanym Hardcorowym Koksem.

Również w 2011 roku ukazał się pierwszy teledysk z udziałem Maroka Show Girls z wokalem liderki zespołu. Zaś w roku 2012 ukazał się pierwszy teledysk do utworu wyprodukowanego przez liderkę – Elephant Girl „Show Me Your Love ”

Od Marca do Grudnia 2013 ruszają w klubową trasę promującą –
LIVE SHOW ELEPHANT GIRL & MAROKA SHOW GRILS.”

Zapraszamy na oficjalną stronę tancerek http://www.marokashowgirls.eu/ 🙂